Полоса

Порівняння 0
Переглянуті 0

Мабуть, Ви ще не переглядали наші товари або це було давно.

Служба підтримки (044) 334-52-82
В корзині
немає товарів
0 товару(-ів) в корзині на суму 0 грн
Оформити замовлення
close
Графік роботи Пн-Пт 9:30-18:00 Сб 9:30-16:00 Нд Вихідний
+38 (044) 334-52-82
Каталог товарів
Останні відгуки
Валерий
star5
2022-01-28 11:32:52

Можно

Руслан
star0
2022-01-26 19:21:00

Можно-ли подсоеденить безпроводную мышку и клавиатуру

Валерий
star5
2022-01-25 10:33:03

Спасибо за обращение в наш магазин

Дмитрий
star5
2022-01-22 08:45:00

Качественная, работой доволен

Валерий
star5
2022-01-21 13:35:47

Спасибо за обращение в наш магазин

Монтажні роботи

Монтаж Супутникового ТБ монтаж відеоспостереження Монтаж Кронштейнів для ТВ монтаж Ведеодомофонов

КОРОТКИЙ ВВЕДЕННЯ МОНТАЖНИХ РОБІТ

Всі форми співробітництва з клієнтом доречно обговорювати в індивідуальному порядку.
Мінімальна тарифікація заявки - транспортні витрати на один умовний виїзд + експертиза. У разі погодження проекту ці витрати враховуються в загальні витрати. У разі проведення сервісних заходів додатково тарифікуються всі проведені роботи по факту їх виконання.
Пропонована тарифна сітка на послуги носить досить умовний характер і необхідний обсяг необхідних робіт можна визначити тільки після консультації. Повний комплекс послуг виконується наступним регламентом:

1.Проведение експертизи.

Узгодження технічного завдання, номенклатури та класу обладнання, що постачається, проект, оцінка проектного кошторису і термінів виконання работ.Затрати забезпечують проведення експертизи завжди гарантують якісне виконання робіт в подальшому, коли більшість накладок, що не стикувань і проколів можна уникнути. Виїзд нашого фахівця на об'єкт доречний практично завжди і тільки у випадках виконання досить простих і серійних рішень його можна уникнути.

2.Монтажние роботи.

Цей комплекс заходів проводить монтажна група забезпечена індивідуальним транспортом і необхідним оборудованіем.Существующая практика проведення висотних робіт диктує виконання певних умов безпеки, але і не варто вигадувати висотний монтаж там де можна обійтися без нього. Будь-який комплекс необхідно не тільки успішно змонтувати, а й надалі обслужівать.Тіпічний пам'ятник ідіотизму - супутникова антена встановлена на шаленій висоті в глухих елементах будівель тільки заради безпеки і збереження оборудованія.Безусловно подібний вибір місця установки антени забезпечує гарантоване збереження обладнання, але виконання будь-якого сервісного обслуговування зажадає витрат порівнянних, а іноді і перевищує вартість цього устаткування (оренда підйомника або послуги альпініста) .Спокойний і зручний доступ до обладнання забезпечує більш точну настройку, миттєвий і успішний сервіс - обладнання іноді виходить з ладу через суто технічні причини.
Звертаємо Вашу увагу на своєчасне і повноцінне створення комунікацій, укладання магістралей. Зазвичай ця частина робіт проводиться на самому початку, як попередній етап і часто до завершення оздоблювальних робіт в приміщеннях.
Якщо подібний момент упущений, краще повернуться до цього пункту ще раз ... краще зробити запас в планованих магістралях кабельних відводів і в більшості систем застосовувати паралельні ланцюги (зіркою) і зводити весь комплекс застосованих і суміжних технологій в загальний центральний вузол.


3.Настройка і інсталяція.

Цей комплекс заходів може виконуватися одночасно з проведенням монтажних робіт і плануватися як окремий етап робіт з додатковим виїздом спеціаліста.Залог успіху в налаштуванні будь-якого обладнання - якість матеріалів і якість самого устаткування. Для повноцінної настройки необхідно час і це варто врахувати плануючи його.


4.Сервісное супровід і гарантія.

Типова гарантія на виконані роботи -12 месяцев.Естественно на обладнання гарантія забезпечується постачальником обладнання і якщо ми виступаємо в ролі постачальника обладнання, то за замовчуванням ті ж 12 місяців. У разі виникнення гарантійного випадку ми забезпечуємо виїзд фахівця в 3-х денний термін з моменту оповіщення нас по е-mail, по телефону або за адресою. Гарантійний випадок обмовляється окремими умовами і можливі ситуації, коли визначаться за місцем прибуття спеціаліста.К цих випадків не належать програмні та інсталяційні процедури, разукомплектация системи спричинило вихід з ладу обладнання та випадки, коли втрата працездатності систем викликана вихід з ладу обладнання або елементів системи не має ставлення до наших поставок і гарантіям на ніх.Рекомендуем не ігнорувати процес навчання, який надає наш фахівець за фактом виконання будь-якої проведеної нами работи.В будь-якому випадку телефонуйте, пишіть і питайте.
Ми можемо забезпечити сервісне супровід і обслуговування будь-якого об'єкта на будь-який термін на платній основі, як про факту його виконання, так і за передоплатою на умовах обумовлених додатковою угодою.


5.Транспорт і витрати на транспорт.

Як раніше зазначалося - монтажна і сервісна групи забезпечені індивідуальним транспортом і переміщення громадським транспортом ісключено.Затрати на транспорт тарифікуються з розрахунку пробігу автомобіля за маршрутом магазин-замовник-магазин (перш за все при виїзді за межі міста) або єдину вартість одного умовного виїзду (в випадку переміщення в межах міста).
Якщо необхідно забезпечити виконання робіт або постачання обладнання додатковим транспортом, то тарифікація транспортних витрат проводиться як один умовний виїзд за кожен додатковий транспорт або виїзд. Витрати на транспорт не входять в гарантійний сервіс якщо це не обмовляється окремою угодою.

Обзоры Все обзоры