Порівняння 0
Переглянуті 0

Мабуть, Ви ще не переглядали наші товари або це було давно.

Служба підтримки (044) 334-52-82
В корзині
немає товарів
0 товару(-ів) в корзині на суму 0 грн
Оформити замовлення
close
Графік роботи Пн-Пт 9:30-18:00 Сб 9:30-16:00 Нд Вихідний
+38 (044) 334-52-82
25.05.2018

Підсумки конференції Media Innovations Technologies

Нещодавно в Києві пройшла конференція Media Innovations Technologies, яка була організована Незалежною асоціацією мовників. На ній обговорили перехід України на цифрове ТБ і про Концерн НІГ, який збирається скласти конкуренцію "Зеонбуду".

Нагадаємо, що в кінці березня Кабінет Міністрів України постановою No218 в черговий раз переніс дату повного переходу на цифрове телебачення з 30 березня на 30 червня. В цей же час група при Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації виробила проект поетапного виключення аналогового мовлення по всій Україні, який 15 березня ухвалила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення. В цьому плані були вказані такі дати: серпень 2018 року - вимикання аналогового мовлення в першій області, яку на той момент ще не вибрали; січень 2019 року - відключення всіх аналогових телеканалів по всій країні, крім UA: Перший і локальних аналогових телеканалів; травень 2019 року - остаточне відключення аналогового мовлення по всій країні. Але даний проект не встиг дійти до затвердження уряду, тому що Президент України Петро Порошенко 19 квітня під час наради з питань протидії інформаційній агресії з боку Росії доручив здійснити повний перехід на цифрове ТБ до липня 2018 року.

На сьогоднішній день Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, яка згідно із законом виступає одним з головних виконавців цифровий реформи, знаходиться в очікуванні від Держспецзв'язку нового проекту з відключення аналогового ТБ. Даний документ Нацрада планувала розглянути ще 26 квітня, але Держспецзв'язку його відклав через термінів, які висунув Порошенко. Термінів подачі нового плану Держспецзв'язку поки не оголосили.

В цей час державний Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, який на даний момент фактично є монополістом послуги аналогового ефірного телебачення, планує завойовувати ринок цифрового ТБ і конкурувати на рівних з "Зеонбудом".

Концерн РРТ ще в 2017 році хотів побудувати державний мультиплекс цифрового ТБ, як альтернативу чотирьом приватним мультіплексамм "Зеонбуду", але все це залишилося тільки на папері. Втім РРТ не стоїть на місці, новий генеральний директор Концерну - Петро Семерей зробив заяву, що не збирається будувати багато станцій, т. К. Це занадто дорого. Натомість він хоче максимально розширити покриття використовуючи вже існуючі висотні опори, антени і передавачі. Це дозволить Концерну РРТ зробити такі ж тарифи як у Зеонбуду, але покриття планується набагато ширше ніж у конкурентів.

Також гендиректор РРТ заявив, що якщо перехід на цифрове ТБ і конкуренція з Зеонбудом буде провальна, то Концерн НІГ стане банкрутом. У Концерту вже є проблеми, борги і ніхто цього не приховує, однак Семерей прогнозує успіх на ринку цифрового ТБ.

Обзоры Все обзоры