Порівняння 0
Переглянуті 0

Мабуть, Ви ще не переглядали наші товари або це було давно.

Служба підтримки (044) 334-52-82
В корзині
немає товарів
0 товару(-ів) в корзині на суму 0 грн
Оформити замовлення
close
Графік роботи Пн-Пт 9:30-18:00 Сб 9:30-16:00 Нд Вихідний
+38 (044) 334-52-82
09.11.2017

Подовжувачі пультів дистанційного керування

У даній статті ми постараємося в повній мірі розповісти про типи подовжувачів ПДУ, аудіо-відеосигналу різних місць їх застосування. Необхідність купівлі такого роду пристрої виникає в разі, якщо управління електронною технікою (ресивери, HD-медіаплеєри та ін.) Відбувається з віддалених кімнат.

Пульт дистанційного керування - це електронний пристрій, який необхідно для віддаленого користування електротехнікою на відстані.
Ми розглянемо різні способи роботи з ПУ на прикладі супутникових ресиверів , з варіантами яких ви можете ознайомитися на нашому сайті.

інфрачервоний

Одним з найпоширеніших способів передачі сигналу є використання ІК пульта. Робота ПУ заснована на принципі подачі команд в зоні прямої видимості, за допомогою ІК випромінювання. Пристрій стабільно працює в місцях прямого напрямки до ресивера на відстані 10 м.

радіоканал

За умов коли пульт і ресивер не можуть перебувати в зоні прямої видимості, наприклад ресивер варто в кімнаті, віддаленій від джерела контенту такий вид радіоуправління відмінно впорається з виконанням завдання. Засобом управління є радіопульт.

провідний

Застосовується в місцях, де немає можливості використання бездротових каналів, при наявності прокладеного кабелю з AV сигналом. Знаходиться в низькому ціновому сегменті, за рахунок чого користується попитом.

Внутрішні і зовнішні радіоподовжувачі

Радіопультів внутрішнього застосування працюють по радіоканалу. У свою чергу вони складаються з передавача, приймача і антени. З переваг радіоуправління можна виділити відсутність зовнішнього підключення. Пульт працює без перешкод дальністю до 50-80 метрів. У зовнішньому ПУ для передачі команд спільно з радіоканалом використовується інфрачервоний канал.

Передавач команд ПДУ по коаксіальному кабелю

Спільно з провідним використовується інфрачервоний канал. ПДУ актуальний в умовах, коли від ресивера до телевізора прокладений коаксіальний кабель. Передавач і приймач включаються в розріз коаксіального проводу, що з'єднує приймач і записуючий пристрій телевізор.

Обзоры Все обзоры